сонцезахисні козирки в Україні

Сонце - це найбільше джерело тепла та енергії на нашій планеті. Та це тільки слова для нас усіх, бо до сонячних променів ми вже давно звикли, як і до світла яке воно нам дарує. Подумайте тільки, як всі ми за ним сумуємо взимку і як швидко набридають нам сірі дні. Та все це наш настрій, а що ж казати про вплив сонця на наше здоров'я. 
Завдяки сонячним променям в нашій шкірі виробляється вітамін D, це дуже важливий вітамін, що просто як ковток повітря потрібний при формуванні кісток, зубів у дитини. Та ще що цікаво, сонце необхідне нам ще і для гарного настрою. Від сонячного світла в організмі людини виробляється ціла купа гормонів, що регулюють наш психо емоційний стан. От так. Тоді ж і справді сонячні промені такі важливі.
Та чим далі, тим більше інформації з'являється про шкоду сонячних променів для нашого організму. Можна писати про страшні статистики шкіряних захворювань, та думаємо вам цікаво буде інше. Як же вберегтися від таких шкідливих сонячних променів влітку, коли шкіра діток майже повністю відкрита. В гарячих країнах де вже всі добре знають до чого доводить надмірне перебування на відкритому сонці, давно знайшли цьому вихід. 
Як це звучить для батьків в Сполучених Штатах Америчи чи в Австралії - sun shade for baby stroller. В Україні можна купити сонцезахисний козирок для дитячої коляски.
Вибираючи та вивчаючі всі моделі козірків від сонця ми все таки зупинились на моделях від ТМ Доречі. Давайте поговоримо чому варто купити сонцезахисні козирки саме від цього виробника.

  1. Доречі спеціально замовляє виготовлення прутів для козирків,  а переважна більшість інших виробників використовують вже готові прути, які дуже поступаються якістю і зовсім не розраховані на те навантаження, яке повинні будуть витримувати при експлуатації.
  2. Тканина у сонцезахисних козирків від Доречі поглинає максимально можливу кількість шкідливих променів, це означає, що тканина має найвищий ступінь захисту від сонця SPF50.
  3. Крайня (нижня) секція козирка виготовлена з якісної москитної сітки - це дозволяє малюку бачити все навколо навіть тоді, коли козирок повністю натягнутий.
  4. І ще що дуже важливо - козирок надійно кріпиться до будь-якої моделі дитячої коляски. 
  5. В деяких козирках є навіть повноцінна москитна сітка, яка повністю забезпечить спокійний сон дитини.
  6. Кольорова гамма розширена і тепер вже можна купувати не лише чорний сонцезахисний козирок, можна вибрати кольоровий варіант. Також є три варіанти кольорів москитних сіток.

козирок від сонця для коляски