Взуття

Пінетки новонародженим

 

Ми постійно замовляємо нові та сучасні моделі дитячих пінеток для немовлят оцінюючи різноманітні нововведення виробників та їх доцільність.
Завжди допоможемо Вам у непростому виборі першого дитячого взуття, щоб пінетки, які Ви купуєте приносили комфорт та задоволення в експлуатації.
Телефонуйте нам 063-799-70-99 або 099-665-78-38.

 

Радимо перед замовленням виміряти довжину ніжки малюка так Ви будете впевнені у виборі розміру взуття.

 

Взуття для немовлят необхідний аксесуар для закінчення ідеального та стильного дитячого образу чи то з футболочкою та шортиками, чи з штанцями і кофтинкою, або ж джинсами з светриком, взагалом з будь-яким дитячим одягом. Пінетки для немовлят завжди будуть у нагоді, захистять ніжку малюка від прохолодного вітру, дощу, комах.

 

Великою перевагою пінеток для новонарождених перш за все їх вага і матеріал. Легкі та натуральні пінетки будуть просто незамінні у гардиробі малюка, зовсім не обтяжуватимуть ніжку та дозволятимуть їй дихати, завдяки легким та натуральним тканинам. А різноманіття моделей, кольорів та малюнків дозволять Вам обрати взуття для малюка саме під необхідні речі. Але не забувайте, що ніжна та зовсім незахищена шкіра новонародженого обов'язково повинна дихати, тому малюкові потрібно приймати, так звані, повітряні ванни, а його ніжкам потрібно бачити сонячні промінці. Не допускайте, щоб ніжки малюка були мокрими та зпотілими. На літо дитинці найкраще бути в легеньких носочках або у відкритих пінетках босоніжках з бавовни.

 

А якщо малюк вже починає топати ніжками і Ви хотіли б купити пінетки дитячі з твердою підошвою, будь-ласка, в інтернет магазині Бейбік Одягайко навіть такий вид дитячих пінеток.

Сортування: