Хрестильні крижми


Народження немовляти, перший голосочок та одразу цілий список завдань. І одним із них традиційно в нашій країні хрещення новонародженого. А перше про що потрібно подумати - це одяг на хрестини. Це завжди традиційний одяг, в якому б виконанні він не був представлений, все ж традиції не перекреслиш. Тому одяг для хрестин зазвичай обирають: бодік, повзунки або колготки, платтячко або штанці, кофтинку, шапочку, царапки, крижму, подушечку для хрестика і за бажанням батьків або відповідно до сезону конверт (влітку його функцію чудово виконує святкова крижма).
Виробники пропонують купити одяг на хрестини вже в наборі, де все необхідне малюкові в цей святковий день. Набори хрестильного одягу різняться вмістом та можуть налічувати 3-5 або ж навіть 7 одиниць.
Найпростіший та найбільш популярний набір для хрестин з 3-х одиниць, зазвичай четвертою одиницею в таких комплектах або царапки, або подушечка для хрестика чи мішочок для волосся.
Велику увагу приділіть хрестильній крижмі. За народними повір'ями, хрестильна крижма це оберіг та майбутній життєвий шлях дитинки. Якщо крижма однотонного кольору шлях буде рівномірним, якщо крижма світлого кольору а за повір'ям бажано білого чи кремового кольору) то життєвий шлях дитини буде світлим та щасливим.
Читайте, шукайте, навчайтеся, дізнавайтеся і купуйте тільки найкраще для Вашого малюка.