Літні турботи майбутніх матусь.

У чому виписуватися з пологового будинку влітку?


Звісно всі вагітні жінки, яким строк народжувати влітку задумуються над цим питанням. Адже літо – це неймовірна спека. Та спекою примхи погоди не закінчуються адже влітку вітер чи гроза це звичайна справа. Та що там казати. Малюк, який щойно народився потребує захисту та затишку. Підсвідомо всі ми – мами це розуміємо. От і почнемо вибирати в чому з забрати дитину з пологового будинку?
Звичайно з одягу у вас має бути все: бодіки з коротким та довгим рукавами, повзунки, тоненька шапочка, царапки, чоловічок. Обов’язково візьміть кілька пелюшок і навіть з різної тканини – фланелева і ситцева( тоненька бавовняна).
А от щодо самого моменту виписки – давайте поговоримо!
Зазвичай при виписці дитинку вкладають у конверт. І насправді літніх конвертів на виписку безліч. Це дуже вдалий варіант. Вони легкі, дихаючі, прикривають голівку, мають красивий святковий чи яскравий вигляд. З таким конвертом ви зможете навіть гуляти у люльці, щоб не використовувати та не вкладати ковдру чи щось інше щоб укрити малюка, якщо це необхідно.

літній конверт для виписки з пологового будинку
А як вам щодо пледу? Пледи для дитячих ліжок. Ми говоримо про легкий і не утеплений варіант. По-перше по яскравості та різноманітності дитячі пледи не поступаються асортименту конвертів.
По-друге, подумайте! Дитячий плед має безліч застосувань: в люльку, в ліжко, на виписку, як килимок для гри і т.д. Так в дитячому пледику можна виписуватися з пологового будинку. Це буде класичний метод пеленання дитини. Або, як це виглядатиме можна подивитись на фото де дітки замотані у конверт-ковдру. Ну як вам ідея?

літній плед як конверт на виписку