Зимовий універсальний конверт Юнайтед Доречі бежевий

945.00 грн
Кількість

Доречі

Зимовий конверт

Зручна та практична модель зимового хутряного конверту в дитячу коляску ТМ Речі Доречі для діток від народження до 5 років. Конверт буде буквально рости разом з Вашим малюком.
Конверт-трансформер на вовні Юнайтед буде Вашим теплим помічником від народження дитини і добре підійде для люльки, прогулянкового блоку та санчат.
Складається конверт з трьох частин: дно, нижня частина, основна частина.

Для люльки Ви використовуєте: дно і основну частину. Просто приєднайте ці дві частинки і отримаєте чудовий зимовий конверт для новонародженого.
Для прогулянкового блоку: від‘єднайте дно від основної частини. Візьміть нижню частину та з‘єднайте з основною, до отриманого конверту приєднайте дно. Всі операції здійснюються завдяки пришитим блискавкам на конверті.
Для санчат: всі дії ідентичні, як і для прогулянкового блоку. В санчатах конверт кріпиться зав"язками та регулюється по довжині самостійно, Ви маєте можливість додатково зафіксувати зимовий конверт-трансформер Юнайтед через отвори для пасків безпеки.

Юнайтед практичний вибір сучасних мам вже протягом 3-х років.
Ми пропонуємо оновлену модель з покращеними характеристиками:
- захист від прищіпування підборіддя
- можливість збільшувати ширину
- збільшена повна довжина конверта.

Зимовий конверт Юнайтед підійде для:
- люльки
- коляски прогулянки
- санчат
- автокрісла.

Склад:
- верх водонепроникна плащьова тканина
- всередині 3 шаровий силіконізований синтепон
- внутрішня тканина 50 натуральної вовни, 50% поліестер.

Ми рекомендуємо купувати разом з конвертом-ковдрою і хутряну муфту рук. Таке рішення принесе маминим рукам тепло та зручність, а також гарний настрій в будь-яку погоду.