Конверт Тренд для зимових прогулянок Доречі Україна

945.00 грн
Кількість

Зимовий конверт Тренд Доречі

Графітовий з зеленим декором

 

Тренд конверт зимовий для дитячої коляски (візочка) підійде навіть для колясок моделі "кокон". В місці згинання - завужений, а зверху і знизу розширений. Універсальна модель для всіх колясок прогулочного блоку та колясок - тростин.

Основне, що Вам знадобиться в конверті:

1. Кріплення конверту до коляски легке і надійне.
2. Розширена нижня частина буде зручною при користуванні навіть у зимовому взутті (всередині зимовий конверт прошити плащовою тканиною, що значно полегшує догляд за виробом).
3. Для безпечного пересування в темний час, конверт оздоблений світловідбиваючими вставками та логотипом компанії.
4. Прошиті 7 отворів для 5-ти точкових ременів безпеки дозволять відрегулювати зимовий чохол Тренд відповідно до Вашої коляски.
5. Конверт повністю розстібається завдяки двосторонній тракторній блискавці. Таким чином Ви можете використовувати обидві частини зимового конверту за потрібним Вам призначенням та користуватись нижньою частиною тоді коли на вулиці не значно холодно.
6. Так звана "юбка", що призначена для кріплення, може послугувати Вам як капюшон (добре видно це у відеоогляді Зимового конверту-чохла Тренд внизу сторінки).
7. В вітряну, сніжну погоду Тренд можна затягнути по ширині для максимального теплозбереження всередині виробу.
8. Користуватися Трендом зручно навіть у санках.
9. Довжина конверту дозволяє довгий час експлуатувати його. А для діток з високим зростом буде чудовим зимовим рішенням.

Абсолютно нове у цьому сезоні - утяжка під верхнім клапаном для більшого збереження тепла всередині конверту.

Ми рекомендуємо купувати разом з конвертом-ковдрою і муфту на вовні для рук. Таке рішення принесе маминим рукам тепло та зручність, а також гарний настрій в будь-яку погоду.