Дитяча постільна білизна з натуральної бавовни. В кожному домі є такі комплекти дитячої білизни. Адже саме натуральні тканини з рослинної сировини - найкращий вибір не тільки для малюка, а й для кожного з нас.
Дуже розповсюджена бавовняна тканина - бязь і ми вже розповідали про неї у статті " Тканина бязь в дитячій постільній білизні".

прання бавовняної дитячої постільної білизни
А от як правильно доглядати за натуральними тканинами і особливо коли це білизна дитячого ліжечка, ми ще не розповідали вам.
Чому взагалі варто піднімати питання: - Як правильно доглядати за дитячою постільною білизною з бавовняної тканини (бязь, сатин, поплін, ранфорс).
Кожна тканина - це волокно. І міцність та довговічність цього волокна залежить від правильного догляду.
Почнемо.
1. Прати дитячі КПБ з бавовних тканин і бязь і ранфорс можна і в автомат машинах. Зазвичай, маркування від виробників рекомендує прання при температурі до 40 градусів. А от кількість обертів вас здивує. Для натуральних тканин накраще встановити оберти не більше 700 - інакше волокна та їх структура може деформуватись. (найбільше це стосується тканин з тонким волокном). Скажімо точніше, якщо встановлювати оберти при віджиманні вище 700, ви скоротите строк служби КПБ.
2. Якщо бавовняну дитячу постільну білизну випрати з синтетичними тканинами чи махрою, натуральні волокна скатаються в катишки. І з цими дрібненькими скрученими ворсинками буде важко щось зробити та і зовнішній вигляд зовсім втачає привабливість.
3. Не використовуйте плямовивідники щоразу при пранні КПБ. Постійне використання таких хімічних засобів значно пошкоджує натуральне волокно та малюнок. Це стосується і пральних порошків. Для прання дитячої постільної білизни необхідні пральні порошки без відбілювачів.
4. Перед пранням обов"язково виверніть наволочку та підковдру на виворіт. Добре вичистіть куточки від набитого туди бруду (ворси, пилу і т.п.)
5. Сушити постільну білизну можна як природньо так і машинним способом. При цьому пам"ятайте температура сушки не повинна бути високою і повністю висушувати її не можна адже занадто висушуну постільну білизну вам буде дуже складно прасувати. Якщо ви просушуєте дитячу постільку природнім способом, найкраще зняти її трошки вологою (зовсім трошки) і одразу відпрасувати. Так прасування буде легким.
6. Режим прасування обирайте той, що рекомендований для прасування натуральних бавовняних тканин виробником вашої праски. Зазвичай це другий або третій режим.

як гладити бавовняну постільну білизну
Дотримуйтесь наших рекомендацій і бавовняна постільна білизна як в дитяче ліжно так і доросле буде завжди яскрава, ніжна та красива.