Чохли на колеса колясок

Абсолютна новинка та дуже необхідний аксесуар для колес дитячих колясок виготоний з високоякісних матеріалів. Виробник дитячих товарів європейської якості ТМ Baby Breeze (Україна) постійно розробляє нові та більш зручні в користуванні моделі. А також виводить на ринок принципово нові товари для покращення комфорту та полегшення буденних справ батьків і малюка.

Як зручно повертаючись додому з малюком, не витрачати дорогоцінний час на прибирання та вимивання колес дитячої коляски з яких постійно висипається бруд та пісок, зтікає вода. Вирішити цю проблему Вам допоможуть чохли для колес дитячого візочка від ТМ Baby Breeze.

Зверніть увагу!!! Якість тканини чохлів на колеса дитячої коляски, повинна бути високою, так як контакт з брудом швидко виводитиме виріб з ладу. Модель чохлів (їх вдосконалення та правильний крій) відіграє велику роль у зручності та безпосередньому виконанні виробом його призначення. Це дуже важливо, адже неправильний крій може призвести до висипання бруду.

Купуйте чохли на колеса дитячої коляски в інтернет-магазині Бейбік Одягайко . Підтримайте вітчизняного виробника якісних дитячих товарів.