Що таке тканина бязь в дитячій постільній білизні?

Коли в родині з'являється малюк, батьки постійно знаходяться у пошуку чогось нового, потрібного для забезпечення комфорту та потреб дитини. Багато часу забирає ще й пошук постільної білизни для дитячого ліжка. Сьогодні ми поговоримо про змінну постільну білизну для дітей. Адже мова піде про тканину бязь.
Сучасні виробники використовують дуже багато незнайомих для нас споживачів назв. Тому часто купуючи постільну білизну і особливо дитині, дуже важливо розібратися, що та назва в собі несе.
Бязь це і справді натуральна бавовняна тканина. Та чим же вона відрізняється від інших тканин у дитячій постільній білизні (наволочці чи підковдрі).
Така тканина, як бязь дуже вдалий вибір саме для постільної білизни малюка. Адже вона витривала до прання та прасування, вона не боїться високих температур та добре поводить себе навіть після відбілювання. І найголовніше те, що дитяча постільна білизна з бязі коштує недорого. Її набільша і характерна відмінність від інших тканин це товщина та характерне переплетіння ниток.
Гарних вам покупок в інтернет магазині Бейбік Одягайко.

комплекти дитячої постільної білизни з бязі