Як підібрати пінетки для хлопчиків


Ви сучасна, активна мама! Ви стежите за мільйоном дрібниць і деталей сімейного життя. Так! Активність це необхіна риса саме сучасної мами. Зазвичай перше дитяче взуття мами підбирають вже маючи готовий образ або look дитини. Поговоримо саме про підбір пінеток для хлопчиків, ящо цей лук вже є:

Святкове вбрання класичного стилю. Обираємо однотонні пінетки, допускаються деякі невеликі малюнки, принти чи нашивки але обов'язково ці елементи не повинні звертати на себе увагу. Головне моно колір! Якщо це будуть навіть пінетки кеди, завдяки довгим штанцям характерна спортивна частина прикриється.
Довгі брюки: джинси, чіноси, джогери, спортивні штанці і т.д. Сучасний стиль має величезний перелік таких елементів гардиробу, проте якраз саме такі штанці дозволять взуватися практично у все на що Ви покажете пальцем: кеди, кросівки, сліпони, відкриті босоніжки, мокасини. Вперед!
Шортики. Під шортики неперевершено можна підібрати пінетки сліпони, пінетки кеди, відкриті пінетки босоніжки.
Комбінезон або чоловічок. Якнайкраще обирати щось середє по висоті, наприклад кросівки. Досить гарно будуть виглядати і кеди.
Дякуючи сучасним виробникам, проблеми у підборі пінеток практично не має.

В нашому магазині Ви можете підібрати різні моделі пінеток для хлопчиків, а зателефонувавши, зможете визначитись з розміром першого дитячого взуття та впевнитись у правильності вибору.

пінетки для хлопчиків