Пінетки новонародженим

Величезний ринок дитячих речей від одягу, взуття до тримачів для сосок, також впливає і збільшує труднощі з вибором кожного конкретного товару. Наприклад, Вам потрібно купити пінетки для новонароджених. Спробуємо розібратися в деталях по віковому параметру, а також по відмінностях моделей взуття для малюків.

  1.  Пінетки бувають: тканинні без підкладок, тканинні з утеплювачем та укріпленою п'яточкою, в'язані пінетки, шкіряні або зі штучної шкіри, пінетки з твердою підошвою.
  2. Вікові особливості:
  • для діток від народження і до 3 місяців найкраще підходяь м'які, тканинні пінетки без різноманітних вставок;
  • для новонароджених від 3 до 9 місяців можна купити пінетки зі стоповими нашаруваннями, вони можуть бути як тканинні так і шкіряні, для діток такого віку вже можна розширити і модельний ряд (босоніжки, фліпи, сліпони, кеди, кросівки, туфельки, мокасини, балетки), головне щоб обрана модель взуття добре трималась на ніжці, не мала зайвих деталей що стискатимуть ніжку;
  • для діток від 9 місяців і доросліших до попереднього переліку можна додати щей пінетки з твердою підошвою. Таке взуття дозволить без перешкод робити перші кроки маленькому досліднику, а матусі не доведеться постійно прати дитяче взуття.

Завжди враховуйте особливості своєї дитини, зорієнтуйтесь чи буде триматись взуття на ніжці малюка і вперед до перших кроків :).

вибір пінеток для новонароджених