Верхній одяг для новонарождених


Давайте сьогодні постараємось виділити основні помилки, які зустрічіються при виборі верхнього одягу. Верхній одяг для новонароджених невід'ємна та необхідна складова гардиробу новонародженого малюка. Обираючи верхній одяг батьки в основному, орієнтуються на популярність бренду, дизайн одягу, його відповідність температурним режимам. Ще досить довгий час малюк буде формувати свій смак та відчуття і поняття комфорту через ті речі, що пропонують та обирають йому батьки. А вже в дорслому віці формуватиме свої вподобання та смаки, що на підсвідомому рівні будуть перекликатися з вибором батьків. Тож, що ж за помилки часто роблять дорослі обираючи верхній одяг для новонароджених про що ж, частіше за все, вони дорослі, можуть забувати:

1. Бренд не завжди показником високої якості, натуральних тканин, комфортних моделей.

2.Теплий одяг для новонароджених потрібно обирати так, щоб уникнути перегрівання організму малюка, адже це призводить до негативних наслідків зі здоров'ям. Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку науки, існує безліч різноманітних синтетичних тканин, які показують бездоганні результати в теплозбереженні та мають величезну цінність при пошитті верхнього одягу. Наприклад Deux par Deux, Reima та інші використовують новітню розробку тканини Cordura з обробленням речовиною Teflon.

ткань Cordura Deux par Deux                              Teflon ткань 

Одяг цих виробників цінним взимку, практично не зношується та майже не пошкоджується.

3. Обов'язково пам'ятайте, що верхній одяг повинен бути максимально зручним у користуванні, адже мамі потрібно буде перевірити чи теплі ручки у дитини, чи не протік памперс, змінити памперс і т.д.
Тож кожного разу, купуючи верхній одяг для новонароджених уявіть чи зручно буде дитині і чи практичним буде цей Ваш вибір.