Розвиваючі іграшки


Сімейні лікарі, педіатри, психологи, логопеди та багато різних фахівців зі здоров'я та розвитку дитини в один голос запевнюють нас про безперечну важливість розвитку, насамперед, дрібної моторики рук. Уточнимо!!! В основному йдеться саме про пальчики рук, так як основні імпульси працюють саме в цій ділянці. Тож, що ж таке дрібна моторика рук це по суті сукупність дій нервової, м'язової, кісткової систем в поєднанні з діями зорової системи.

Батьки вже мають зазвичай безліч інформації щодо цієї теми. Але ми хотіли б поговорити про найважливіші моменти та організацію таких ігр вдома. Важливо!!! Розвиток моторики завжди пов'язаний з дрібними предметами, тому у розсипному вигляді ними можуть гратися дітки тільки після 3-х років і лише під наглядом батьків А діткам до 3-х років потрібно купити розвиваючі іграшки (лабіринти, ланцюги з намистинками в різних виконаннях, формах та розмірах).

Ну а тепер про основне. В хід для ігр по розвитку моторики можуть іти безліч підручних предметів: намистини, мозаїка, ґудзики, бобові, каштани, горіхи і т.д.
Гра організовується так, щоб дитина постійно перебирала дрібні предмети, таким чином масажуючи важливі точки на пальчиках, підключаючи зорову функцію. Якщо Ваші дрібні предмети різняться за формою чи кольором, Ви можете паралельно тренувати пам'ять, постійно запитуючи чи вимагаючи у дитинки подати той чи інший предмет, розкласти по формам чи кольорам іт.д. Дуже ефективно зробити отвори у каштанах достатньої величини та нанизувати їх, наприклад на тоненьку в'язальну спицю.

Ще одна ефективна гра на увагу та моторику - це аплікації з бобових (горох, квасоля), сюди ж можна підключити і кукурудзу. Так Ви включаєте компонент розвитку фантазії у дитинки і перебирання та вкладання бобових на папір буде чудово масажувати пальчики.
Ваша фантазія ще може придумати багато різноманітностей.
А в інтернет магазині Бейбік Одягайко Ви можете купити готові розвиваючі іграшки діткам та новонародженим.