Розвиваючі іграшки для дітей від 3 років

Давайте поговоримо, які дерев'яні розвиваючі іграшки для дітей від 3 років можна придбати в магазинах сьогодні.
Список розвиваючих іграшок в такому віці вже розширюється настільки, що аби батьки встигали займатися з дитиною. У віці 3-х років в так званих заняттях з розвитку вже можуть з'явитися навчальні елементи. Наприклад: можна купувати іграшки з зображенням літер чи цифр, так в дерев'яних розвиваючих іграшках є планшетки-лабіринти з магнітними накінечниками, на яких зображені цифри і кульки, за допомогою ручки з магнітом потрібно правильно переміщувати, такі іграшки будуть не лише привчати дитинку до навчальних елементів, але й розвивати увагу, концентрацію, логічне мислення, зосередження.

У віці від 3-х років можна з успіхом користуватися пазлами в різних їх виконаннях, наприклад, пазл сім'я ведмедиків - має декілька варіантів виконання, ними можна гратися в рольові ігри і такий пазл не набридне, завдяки більшій кількості деталей та різних варіантів виконання.

Якщо дитинка готова, можна вже успішно збирати складніші пірамідки з геометричних фігур, складати іграшки розраховані на розвиток відчуття правильної рівноваги, наприклад фруктова башня і т.д.