Крижма для хрещення іменна

Народження дитини - це свято і радість для всієї сім'ї. Перший крик і мамині сльози - це неповторна радість, чиста як джерельна вода. Україна- християнська країна і особливу роль тут відіграє хрещення, і невід'ємним його атрибутом є крижма для хрещення. Тож і для мами хрещення малюка - це дуже важливий і відповідальних день. Цілий список звичаїв та правил в таїнстві хрещення. Але головне - це згода та бажання батьків.

Отже, Ви прийняли рішення похрестити свого малюка.


Перше - обговоріть Ваше рішення з священником храму в якому плануєте провести хрещення. Обмежень в часі проведення таїнства практично не має.

Друге - для таїнства хрещення потрібно обрати Хрищених (батька та матір).

Третє -з собою для дитинки потрібно мати хрестик з ланцюжком, крижму білого кольору. Це всі необхідні атрибути для обряду хрещення малюка. Що таке крижма - це відрізок білої тканини в різноманітних виконаннях з вишитим чи зображеним хрестиком. Крижма може бути іменною та навіть з датою народження чи хрещення. Але за церковними правилами вона повинна бути білою бо символізує чистоту людської душі після хрещення.

крижма іменна

Четверте - з собою потрібно мати всі необхідні речі для немовляти (одяг, пляшечки з іжею та водичкою, соска, бряскальце, щоб забавити дитинку, якщо це знадобиться, змінні памперси, вологі серветки).

Чим раніше Ви обговорите всі деталі хрещення зі священником, тим краще і зручніше для Вас.