Речі ДоРечі - чим краще?

Багато шукаємо, читаємо та дізнаємось про такі речі, як конверти в коляску та для новонароджених, муфти на ручку коляски. Визначаємось з моделлю, кольором, а потім вже починаємо допитуватись та шукати хто ж виробник та як про нього відгукуються на ринку, як давно він працює і т.д. Поговоримо сьогодні про українського виробника ТМ ДоРечі. Фабрика по виробництву знаходиться в м.Миколаїв та працює з 2011 року.
Основне, що можна сказати про ДоРечі - це розуміння потреб батьків та малюків і втілення цього в своїй продукції. Основний асортимент компанії Речі Доречі зимові конверти на вовні, конверти для новонароджених на вовняному хутрі. Найцікавіше ще й те, що це єдиний виробник на ринку України, який насправді зосереджується на потребах батьків та дітей в своєму асортименті товарів.
ДоРечі досліджує всі необхідні функції свого товару, спілкується з продавцями для максимального наближення до 100% задоволення своїх клієнтів. Тому виробник щороку удосконалює моделі своїх конвертів.
Крім цього вього в конвертах від ДоРечі поєдналося багато необхідних характеристик:

  1. Висока якість
  2. Доступна ціна
  3. Функціональність

Доречі муфта Доречі

І якраз 3-й пункт і  є основним та безперечним плюсом товарів ДоРечі, адже кожна мама звертає увагу не тільки на зовнішній вигляд, а й на функціональність конверту.

Тож велика вдячність дизайнерам ДоРечі за їх скурпульозне вивчення та дослідження найкращих моделей серед закордонних та вітчизняних виробників і поєднання потрібних функцій у своїй продукції.
Ось наприклад в конвертах ДоРечі всередині на рівні ніжок прошитий захист від забруднення (це плащьова тканина, яку набагато легше і швидше чистити, прати та сушити). Таке рішення дозволяє мамам позбутися деяких додаткових турбот.
Кріплення в конвертах ДоРечі надійне і має додаткові варіанти (або шнури, або планка на резинці), що дозволяє зафіксувати конверт в колясці надійно.


ДоРечі - це комфортно, тепло і функціонально.