Конверт на виписку


Читаючи форуми для батьків, часто зустрічаємо питання:

 • як визначитись з конвертом на виписку?
 • як обрати конверт на виписку хлопчику чи дівчинці?
 • який конверт кращий?
 • яку саме модель зручніше купити на виписку?
 • чи практичні мережива та прозорі довгі накидки на конвертах?
 • який конверт найпрактичніший?

Мами задумуючись над такими запитанням ще цікавляться , який конверт на виписку обрали співбесідники.

Конверт на виписку з пологового будинку - це хороший та потрібний аксесуар, що шалено популярний сьогодні. Але ще - це зручна та комфортна річ, яка допоможе влітку захистити малюка від протягів та мошкари, восени та весною - від вітру, мряки, взимку - захистить від холоду, вітру, морозів, завірюхи.
Кожній мамі, не дивлячись на сезон, хочеться запам'ятати виписку з пологового будинку на все життя в яскравих фарбах, радісних посмішках, щасливих почуттях та обов'язково зі спокійними душою та серцем за немовля. Адже влітку завдання мами - неспарити малюка, а в зимку - захистити від вітру, снігу, морозу.
Літній конверт на виписку повинен бути максимально натуральним та легким. Сучасні природні матеріали допоможуть купити конверт на виписку на Ваш смак і так, щоб до шкіри малюка доторкались лише натуральні матеріали.
Взимку - це завдання складнішає. Багато різного одягу, широкий вибір моделей, багато шарові утеплювачі та хутряні підкладки. Як же обрати?


Влітку:

 1. оберіть модель конверта (конверт ковдра, конверт кокон)
 2.  лише натуральні матеріали (бавовна, льон, бамбук)
 3.  ніяких додаткових шарів наповнювачів (в спеку максимально актуальний конверт на виписку з бавовняної тканини, можна допустити 1 шар легкого наповлювача і не більше)
 4.  не купуйте літній конверт з довгими і багатошаровими мереживами (зазвичай об'ємні мережива виготовлені з штучної сировини, а невеликі можуть бути льняними).

літній конверт на виписку

Демісезон (весна, осінь):

 1. оберіть модель конверта
 2. в прохолодну пору року матеріали можуть бути як штучними, так і натуральними (головне завдання - максимальне теплозбереження всередині виробу та комфорт малюка)
 3.  наповнювач повинен бути в достатній кільності
 4.  внутрішня тканина - зазвичай найрозповсюдженіша - фліс (він м'який та дуже теплий)
 5.  розміри - добре зорієнтуйтесь чи входить обраний Вами конверт в люльку
 6. звертайте увагу на функціональність (капюшон, верхній бортик і т.д.)

конверт демісезонний

Взимку:

 1. конверт взимку повинен достатньо закривати дитину але нів якому разі не створювати дитині дискомфорту
 2. зимовий конверт може бути як флісовим так і на овчині. Якщо конверт флісовий, рекомендуємо чітко розібратися з рекомендаціями виробника щодо температурного режиму на який розрахований конверт. А конверти на овчині завжди розраховані на низькі температурні режими.
 3. додамо ще варіанти утеплювачів: Flafy balls, Clear Soft і т.д. В будь-якому з таких варіантів орієнтуйтеся на маркування виробника щодо температурних режимів
 4. ще один важливий момент у виборі зимових конвертів - вітронепродувна тканина. Вона дуже важлива для збереження тепла всередині
 5. зимовий конверт має бути максимально функціональним та комфортним, нів'якому разі не затісним.

 

І звичайно ж найприємніше - обирайте конверт на виписку той, що сподобається Вам і буде до душі.

зимові конверти