Комбінезон для немовляти


Як легко і зручно підбирати гардироб малюку влітку. І як це складно, коли іде період демісезону чи зимовий. Проте дякуючи виробникам дитячого одягу, насправді обирати є з чого. Тож комбінезон для немовляти - повинен бути зручним, легким, дихаючим і функціональним. Отже по пунктам:
- зручний комбінезон - той, в якому малюку не буде тісно, а буде тепло і комфортно. В такий комбінезон зазвичай малюка легко одягнути і не треба приділяти додаткових зусиль.
- легкий комбінезон, той, в який не нашили 5 шарів синтепону, важку верхню тканину та щей товстенну вовну, як підкладку.
- дихаючий комбінезон, зазвичай такі комбінезони вже визначаются, як легкі. Обирайте легкі дихаючі тканини, або ж, якщо це нові наукові розробки, то обов'язково читайте в характеристики. Якщо тканина буде наднто обтяжливою і не дихаючою, малюк буде постійно потіти і капризувати. Тож зверніть увагу на цей пункт.
- функціональний комбінезон. В це поняття можна об'єднати безліч різноманітних функцій. Основні з них: дві зручні блискавки, капюшон з регулюванням, рукавички з'ємні, з'ємна внутрішня тканина, додаткові вітрозахисні планки. Можливість трансформувати комбінезон в конверт і навпаки.

Різноманіття моделей і величезний вибір пропозицій допоможуть Вам визначитися з Вашим варіантом, і обрати комбінезон для немовляти з потрібним переліком функцій.