Фунціональність зимових конвертів. Що це?

Що таке функціональність зимових конвертів?
Такий зимовий аксесуар для дитячих візочків, як дитячий конверт, останніми роками став ну дуже популярним. Матусі вже зрозуміли, що зимовий конверт дуже зручна і дуже тепла річ.

Але часто при виборі такого дитячого конверта обирають моделі по картинці, дочитуючись лише в розміри конвертів та їх склад. Дуже мало покупців затрачають час на те, щоб розібратися, що ж це за конверт, що в ньому особливого і що корисного для Вас та малюка. Тож таке поняття, як функціональність дитячого зимового конверту, поняття для більшості батьків поки не зрозуміле. І тут не має чому дивуватись, насправді ринок дитячих товарів в Україні тільки починає реагувати на потреби споживачів.

Отже, що ж таке функціональність в конвертах для дитячих колясок, саме для прогулянкових колясок, не для люльок.
Функціональність зимового конверту - сукупність функцій, які покращують, полегшують та роблять експлуатацію виробу зручною та комфортною. А простіше кажучи - це, те що Вам дуже необхідно при користуванні конвертом. Адже купивши конверт в коляску Ви зрозумієте, що він може зповзати, ковзатися, Вам потрібно зафіксувати дитину пасками безпеки і т.ін.

Тож на які функції зимових конвертів потрібно звертати увагу:

  1. Наявність отворів для пасків безпеки. Ця функція не актуальна для новонароджених (якщо тільки конверт не в автокрісло), а от в прогулянковому блоці, дитину обов'язково потрібно пристибнути пасками.
  2. Надійне кріплення до самої дитячої коляски. Більшість конвертів кріпляться класичним методом - через отвори для пасків безпеки, проте сучасні моделі конвертів вже пішли набагато далі і кріплення більш продумане, воно надійне і не дає конверту зсовуватись чи ковзатись у візочку.
  3. Можливість відстібати конверт з обох боків. Це дуже зручно коли малюк почне самостійно сідати та виходити з коляски. Він буде заходити і сідати з того боку, з якого йому зручно!
  4. З'ємна верхня частина. Коли це потрібно? По-перше, тоді, коли потрібен додатковий килимок(на лавочку, на підлогу, на гойдалку і т.д.). По-друге, коли на вулиці температура вище 5 градусів (але весною не дивлячись на сонячні дні все ж холодно) і Ви ще одягаєте дитинку в зимовий комбінезон, в закритому конверті може бути дуже жарко, а от якщо зняти верхню частину, то буде саме так як потрібно.
  5. Дуже зручна функція в зимових та демісезонних конвертах - це прошита плащова тканина всередині конверту на рівні ніжок. Чому так? Коли дитинка підросла і постійно топає самостійно, вона заносить в конверт безліч бруду, а саме там де знаходяться її ніжки. Тому зручно коли на цьому рівні знаходиться не хутро, а плащова тканина, вона швидко та зручно чиститься та замивається, при необхідності.
  6. Необов'язково але дуже зручно, коли конверт має невеличкі карманчики або один. Туди можна покласти потрібні дрібнички, наприклад, дитячу соску або серветку чи іграшку.

Надіємось, що тепер купити зимовий дитячий конверт в коляску для Вас буде набагато простіше. Простіше розібратись у всії доступних функціях та обрати дійсно зручну, теплу і практичну зимову модель.

дитячий зимовий конверт