Обираємо дитячий зимовий конверт

Якщо час Ваших пологів припадає на осінь - зиму, облиште зайві турботи стосовно цього нюансу. Адже це зовсім не проблема купити малюку теплий дитячий конверт на виписку для новонародженого.
Для діток, що народилися в кінці літа чи осінню, матусі довго шукають потрібні варіанти, бож малюк народився в міжсезонні і взимку вже, можливо, буде сидіти, а не лежати в люльці.
Тож виникає двостороннє запитання:
- з одного боку конверт на виписку повинен вміститись в люльку так, щоб манюні було зручно;
- з другого боку конверт має прослужити повний сезон холодів, який в Україні часто затягується аж до квітня.
Так, це дійсно актуальні запитання і багато мам задумуються над цим, щоб не прогадати купуючи зимовий конверт новонародженому. Тому в інтернет-магазині Бейбік Одягайко ми пропонуємо купити дитячий хутряний конверт для новонародженого BabyXS.
1. Це конверт кокон, що зручно при використанні в люльці.
2. Його довжина дозволить використовувати зимовий конверт і в колясці прогулянці, поки не закінчиться сезон холодів.
3. Він максимально підлаштований під новонароджену дитину (регулювання капюшону, подвійна блискавка, 3-и шаровий синтепон, 50% натуральної овчини).
4. Конверт для новонародженого буде зручним і комфортним навіть у прогулянковому блоці і в нього є: 8 отворів для пасків безпеки, світловідбивні вставки, з"ємна верхня частина.
5. Конверт BabyXS має 6 кольорів, що розширює можливості підбору конверта хлопчику чи дівчинці та під колір дитячої коляски.
6. Зимовий конверт BabyXS на виписку з натуральною овчиною ще послужить Вам і в санчатах.
Дивіться всі конверти Доречі.

дитячий зимовий конверт

зимовий конверт

конверт дитячий в люльку