Дитячий плед

Дитячий текстиль - це величезне різноманіття товарів. Батькам є де попрацювати, вибрати та купити. Пропозиція дитячих текстильних товарів настільки велика, що іноді здається можна шукати та обирати цілий місяць. Давайте поговоримо про дитячі пледи. Такий текстильний виріб знову ж таки має багато виконань, моделей та призначень. Дитячий плед можна купити як: літній конверт ковдру на виписку, крижму і користуватися після хрестин, звичайний текстильний плед, в'язаний виріб, виріб з нашитими аплікаціями або навіть м'якими іграшками. Завдяки фантазії виробників дитячий плед може навіть складатись у зручний мішочок або рюкзачок.

плед дитячий з рюкзачком
Тож думаємо на даний час у батьків не буде проблеми підібрати пледик під дитяче ліжко чи коляску, або ж під інтер'єр кімнати.
Ви купили конверт ковдру на виписку або крижму на хрестини у вигляді пледу - такі вироби зазвичай не дуже великих розмірів ( приблизно 90х90 см або 100 х 100 і т.п.), цим пледом Ви будете користуватись приблизно до 1,5 року за призначенням і далі але вже з альтернативними функціями (наприклад як маленька ковдра для гри чи просто накидка на коляску). Не дивлячись на такі короткі строки використання, цією покупкою Ви закрили 2 основвні задачі (виписка чи хрестини і загальне користування).
Звичайно ж, якщо Ви придбали повноцінний дитячий плед, який за розмірами значно більший (від 120х60 см) Ви просто будете користуватись ним, в цьому випадку вже приблизно до 3-х років з використанням у будь-яких випадках Вашого життя.
Обирайте на який сезон і який варіант дитячого пледу підходить Вам.

плед дитячий в коляску