Хрещення - хрестильна крижма

Хрестини дитини – це священний обряд, котрий є першою важливою подією в житті кожного новонародженого малюка. Це серйозний крок, завдяки якому хлопчик або дівчинка здобуває хресних батьків, що будуть допомагати їхньому духовному розвитку. За легендою вважається, що під час процесу хрестин малюка обов’язкового навідує його янгол-охоронець, котрий перед вівтарем обіцяє дбати про підопічного та оберігати його від життєвих негараздів. Саме тому хрестини – це свято для усіх: не лише для дитини, але й для її родичів. А, отже, хресним і батькам треба подбати про відповідний одяг для церемонії хрещення, який називається хрестильна крижма.
Давайте поговоримо про те, як вибрати дитячу хрестильну крижму і якою вона може бути.
Перш за все, слід врахувати пору року, коли відбуватиметься дійство, адже для літа краще купитилегку крижму для хрещення із бавовни, а для зими – махровий теплий варіант, котрий зігріє малюка.
Крім того, батькам треба визначитися, в що саме буде одягнута їх дитина, адже поняття «крижма» ‒ досить розмите. В якості одягу для хрестин можна використовувати і спеціальний конверт із вишивкою, і просто бодік білого кольору, і навіть полотенце пастельних відтінків.Раніше наші предки взагалі вважали, що крижма – це звичайна тканина, в яку священник закутував маля під час обряду. В наші ж дні використовують не просто тканину, а цілі дизайнерські шедеври. Сьогодні існують різні варіанти –

і блакитна хрестильна крижма для хлопчиків із вишуканою вишивкою,
і хрестильна крижма для дівчинки в рожевих відтінках,
і універсальний одяг для хрестин нейтральних кольорів.
Для того щоб вбрання для хрещення виглядало святково, його прикрашають стразами, стрічками, вишивкою на християнську тематику. Як правило, весь одяг для хрещення виготовлений з натуральних тканин, має зручний фасон та підходить дітям будь-якого віку.

Хрестильна крижма
Купити хрестильну крижму Ви можете в нашому інтернет-магазині «Бейбік». Ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітні набори для хрещення, які пасуватимуть хлопчикам і дівчаткам, та обов’язково сподобаються їхнім батькам, тому що для них характерна висока якість, незвичайнийі вишуканий зовнішній вигляд, комфортний дизайн, продуманий до дрібниць. Придбавши одяг для хрещення на нашому сайті, Ви отримаєте вбрання, у якому Ваш малюк виглядатиме неперевершено під час такого сакрального таїнства, як хрещення.