Картерс

 

Дитячий одяг «Carter's» - якість та комфорт від знаменитого бренду.

Кому ж щасливих батьків не хочеться, щоб їх маля виглядало  красиво та модно? Але маленькі дітки такі непосидючі. В своїх намаганнях дослідити світ вони постійно мараються, їх  треба переодягати та прати одяг.  Всі моделі Картерс  пошиті із натуральних тканин. Вони добре носяться, мякі та зручні, а також не міняють вигляду при пранні. Картерс - це поєднання якості та низької ціни.  

В нашому інтернет-магазині ми тільки починаємо збільшувати асортимент Картерс і надаємо найнижчі ціни на цю продукцію. Одяг цієї ТМ доступний тільки для замовлення в інтернет-магазині. У фізичному магазині Бейбік Одягайко одягу в наявності не має. Для м.Макарів та Макарівського району  доставка одягу ТМ Картерс  безкоштовна.

Купуйте найкраще для Вашого малюка разом з нами і ми будемо раді, надати Вашій увазі все більше новинок від світових  виробників дитячого одягу.  

 Також пропонуємо Вам можливість замовити одяг Картерс безпосередньо з сайту  www.carters.com .     Для цього просто надішліть нам запит на поштову скриньку bebi_o@ukr.net  і ми намагатимемось максимально допомогти Вам у замовленні.

Арт: КЧВ101
Чоловічок велюровий Carters

Подробиці

тільки в інтернет-магазині

24м

Ціна:  179 грн.
 

Арт: КЧФ701
Чоловічок флісовий Carters

Подробиці

тільки в інтернет-магазині

продано

Ціна:  156 грн.
 

Арт: КЧВ201
Чоловічок велюровий Carters

Подробиці

тільки в інтернет-магазині

продано

Ціна:  156 грн.
 

Арт: КК2ЗБШ
Комплект трикотажний Картерс

Подробиці

24 м

Ціна:  189 грн.

Арт: КПН21
Комплект піжам Картерс

Подробиці

5 років

Ціна:  235 грн.
          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
 
 

 

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину